Lessenrooster

Klassiek Ballet KIDS B (+9 JAAR) Training & Choreo

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 17.00 - 18.00u
Thalyssa Piot

Inschrijven

Klassiek Ballet KIDS (1STE & 2DE LEERJAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 17.00 - 18.00u
Alexandra Stroeckx

Inschrijven

Hip Hop JONG C

LEUVEN, Sportclub De Vaart, danszaal
Maandag 18.00 - 19.00u
Lucas Peeters

Inschrijven

Klassiek Ballet JONG B (+12 JAAR) training & choreo)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Thalyssa Piot

Inschrijven

Hip Hop JONG SELECTIE (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Jey

Inschrijven

Klassiek Ballet KIDS ( 2DE & 3DE LEERJAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Alexandra Stroeckx

Inschrijven

Klassiek Ballet JONG B (+14 JAAR) training & choreo

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 19.00 - 20.00u
Thalyssa Piot

Inschrijven

House JONG/VOLW B/C

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 19.00 - 20.00u
Jey

Inschrijven

Klassiek Ballet KIDS (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 19.00 - 20.00u
Alexandra Stroeckx

Inschrijven

Hip Hop VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 20.00 - 21.00u
Jey

Inschrijven

Showdance VOLW A/A+

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 20.00 - 21.00u
Mieke Engelborghs

Inschrijven

Klassiek Ballet JONG A/A+

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 20.00 - 21.00u
Thalyssa Piot

Inschrijven

Showdance VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Maandag 21.00 - 22.00u
Mieke Engelborghs

Inschrijven

Modern KIDS A/A+ (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 17.30 - 18.30u
Jonas Uytterhoeven

Inschrijven

Modern JONG B (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 17.30 - 18.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Modern JONG A/A+ (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 18.30 - 19.30u
Cliff Pots

Inschrijven

Modern JONG B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 18.30 - 19.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Jazzdance VOLW A+

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 19.30 - 20.30u
Cliff Pots

Inschrijven

Jazzdance VOLW B/B+

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 19.30 - 20.30u
Mieke Engelborghs

Inschrijven

Modern JONG C (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Dinsdag 19.30 - 20.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Modern VOLW B/B+

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 20.30 - 21.30u
Cliff Pots

Inschrijven

Modern VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Dinsdag 20.30 - 21.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Jazzdance VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 21.30 - 22.30u
Cliff Pots

Inschrijven

Jazzdance KIDS (7 - 9 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 14.00 - 15.00u
Evi Vandendriessche

Inschrijven

Jazzdance KIDS B (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 14.00 - 15.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Jazzdance KIDS/JONG ( 9 - 12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 14.00 - 15.00u
n.t.b.

Inschrijven

Jazzdance KIDS (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 15.00 - 16.00u
Evi Vandendriessche

Inschrijven

Jazzdance A/A+ (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 15.00 - 16.00u
n.t.b.

Inschrijven

Jazzdance JONG B (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 16.00 - 17.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Jazzdance JONG A/A+ (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 16.00 - 17.00u
Evi Vandendriessche

Inschrijven

Modern JONG A/A+ (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 16.00 - 17.00u
n.t.b.

Inschrijven

Jazzdance JONG B ( +14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 17.00 - 18.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Streetdance JONG A/B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 17.00 - 18.00u
Elke Tollebeek

Inschrijven

Modern JONG SELECTIE (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 18.00 - 19.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Streetdance JONG B/C (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 18.00 - 19.00u
Elke Tollebeek

Inschrijven

Jazzdance JONG C (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 19.00 - 20.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Streetdance VOLW B/C

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 19.30 - 20.30u
Elke Tollebeek

Inschrijven

Modern JESCOM (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 20.00 - 22.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Streetdance LADIES

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Woensdag 20.30 - 21.30U
Elke Tollebeek

Inschrijven

Showdance VOLW B

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 20.30 - 21.30u
Mieke Engelborghs

Inschrijven

Hip Hop KIDS A (8 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 17.00 - 18.00u
n.t.b.

Inschrijven

Hip Hop KIDS B (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 18.00 - 19.00u
Lucas Peeters

Inschrijven

Hip Hop JONG B (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 18.00 - 19.00u
Jey

Inschrijven

Ragga JONG/VOLW B

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Marijn Celea

Inschrijven

Hip Hop JONG A/A+ (+12 JAAR)

LEUVEN, sportclub De Vaart, danszaal
Donderdag 19.00 - 20.00u
Lucas Peeters

Inschrijven

House JONG/VOLW A/B

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Jey

Inschrijven

Jazzdance VOLW C (18 - 22 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Ragga JONG/VOLW A

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 20.00 - 21.00u
Marijn Celea

Inschrijven

Hip Hop VOLW B (+16 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 20.00 - 21.00u
Jey

Inschrijven

Modern VOLW SELECTIE (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Donderdag 20.00 - 21.00u
Jesse Grossen

Inschrijven

Ragga JONG/VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 21.00 - 22.00u
Marijn Celea

Inschrijven

Hip Hop VOLW. A/A+ (+16 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 21.00 - 22.00u
Jey

Inschrijven

Breakdance B

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Vrijdag 17.30 - 18.30u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Inschrijven

Jazzdance CRAZY TEENS (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Vrijdag 17.30 - 18.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Jazzdance TECHNIEKLES KIDS (+9 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Vrijdag 17.30 - 18.30u
Peter Kongs

Inschrijven

Breakdance OPEN LEVEL (extra uur stijl & creativiteit)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Vrijdag 18.30 - 19.30u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Inschrijven

Jazzdance TECHNIEKLES JONG/VOLW (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Vrijdag 18.30 - 19.30u
Peter Kongs

Inschrijven

Jazzdance CRAZY KIDS (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Vrijdag 18.30 - 19.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Modern JESCOM (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Vrijdag 19.30u - 21.30u
Jesse Grossen

Inschrijven

Streetdance Kids (6 - 8 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Evi Vandendriessche

Inschrijven

Showdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Femke Willems

Inschrijven

Kleuterdans (2DE & 3DE KLEUTERKLAS)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 10.10 - 11.00u
Lot Van Haute

Inschrijven

Streetdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Evi Vandendriessche

Inschrijven

Showdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Femke Willems

Inschrijven

Hip Hop KIDS/JONG ( 9 - 12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Thira Moelants

Inschrijven

Showdance JONG A/A+ (12 -14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Pélé Van Eemeren

Inschrijven

Streetdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Karolien Verbiest

Inschrijven

Showdance JONG A/A+ (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Pélé Van Eemeren

Inschrijven

Hip Hop JONG A/A+ ( 12 - 14 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Thira Moelants

Inschrijven

Breakdance KIDS/JONG A (+ 7 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Inschrijven

Streetdance JONG. A/A+ (12 -14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Karolien Verbiest

Inschrijven

Showdance JONG SELECTIE (+14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Pélé Van Eemeren

Inschrijven

Hip Hop JONG A+/B (+13 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Thira Moelants

Inschrijven

Jazzdance JONG B (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Jonas Uytterhoeven

Inschrijven

Showdance JONG B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Pélé Van Eemeren

Inschrijven

Breakdance KIDS/JONG A+ (+8 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Inschrijven

Streetdance KIDS SELECTIE (10-14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Karolien Verbiest

Inschrijven

Showdance KIDS SELECTIE (10 - 14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Pélé Van Eemeren

Inschrijven

Breakdance C

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Inschrijven

Modern JONG B/C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Jonas Uytterhoeven

Inschrijven

Jazzdance JONG C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 16.00 - 17.00u
Jonas Uytterhoeven

Inschrijven