Lessenrooster

Streetdance Kids (6 - 8 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Evi Vandendriessche

Info

Showdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Femke Willems

Info

Kleuterdans (2DE & 3DE KLEUTERKLAS)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 10.10 - 11.00u
Lot Van Haute

Info

Streetdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Evi Vandendriessche

Info

Showdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Femke Willems

Info

Hip Hop KIDS/JONG ( 9 - 12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Thira Moelants

Info

Showdance JONG A/A+ (12 -14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Streetdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Karolien Verbiest

Info

Showdance JONG A/A+ (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Hip Hop JONG A/A+ ( 12 - 14 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Thira Moelants

Info

Breakdance KIDS/JONG A (+ 7 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Streetdance JONG. A/A+ (12 -14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Karolien Verbiest

Info

Showdance JONG SELECTIE (+14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Hip Hop JONG A+/B (+13 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Thira Moelants

Info

Jazzdance JONG B (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Jonas Uytterhoeven

Info

Showdance JONG B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Breakdance KIDS/JONG A+ (+8 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Streetdance KIDS SELECTIE (10-14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Karolien Verbiest

Info

Showdance KIDS SELECTIE (10 - 14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Breakdance C

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Modern JONG B/C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Jonas Uytterhoeven

Info

Jazzdance JONG C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 16.00 - 17.00u
Jonas Uytterhoeven

Info