Lessenrooster

Klassiek Ballet KIDS B (+9 JAAR) Training & Choreo

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Maandag 17.00 - 18.00u
Thalyssa Piot

Info

Klassiek Ballet KIDS (1STE & 2DE LEERJAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 17.00 - 18.00u
Alexandra Stroeckx

Info

Klassiek Ballet KIDS ( 2DE & 3DE LEERJAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Alexandra Stroeckx

Info

Klassiek Ballet KIDS (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 19.00 - 20.00u
Alexandra Stroeckx

Info

Modern KIDS A/A+ (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 17.30 - 18.30u
Jonas Uytterhoeven

Info

Jazzdance KIDS (7 - 9 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 14.00 - 15.00u
Evi Vandendriessche

Info

Jazzdance KIDS B (9 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 14.00 - 15.00u
Jesse Grossen

Info

Jazzdance KIDS/JONG ( 9 - 12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 14.00 - 15.00u
Thira Moelants

Info

Jazzdance KIDS (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 15.00 - 16.00u
Evi Vandendriessche

Info

Hip Hop KIDS A (8 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 17.00 - 18.00u
Nikki Vanlangendonck

Info

Hip Hop KIDS B (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 18.00 - 19.00u
Lucas Peeters

Info

Jazzdance TECHNIEKLES KIDS (+9 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Vrijdag 17.30 - 18.30u
Peter Kongs

Info

Jazzdance CRAZY KIDS (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Vrijdag 18.30 - 19.30u
Jesse Grossen

Info

Streetdance Kids (6 - 8 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Evi Vandendriessche

Info

Showdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 10.00 - 11.00u
Femke Willems

Info

Kleuterdans (2DE & 3DE KLEUTERKLAS)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 10.10 - 11.00u
Lot Van Haute

Info

Streetdance Kids (8 - 10 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Evi Vandendriessche

Info

Showdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Femke Willems

Info

Hip Hop KIDS/JONG ( 9 - 12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 11.00 - 12.00u
Thira Moelants

Info

Streetdance Kids (10 - 12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Karolien Verbiest

Info

Breakdance KIDS/JONG A (+ 7 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Breakdance KIDS/JONG A+ (+8 jaar)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Streetdance KIDS SELECTIE (10-14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Karolien Verbiest

Info

Showdance KIDS SELECTIE (10 - 14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Pélé Van Eemeren

Info