Lessenrooster

Hip Hop JONG C

LEUVEN, Sportclub De Vaart, danszaal
Maandag 18.00 - 19.00u
Lucas Peeters

Info

Klassiek Training & Choreo JONG B (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Thalyssa Piot

Info

Hip Hop JONG SELECTIE (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Maandag 18.00 - 19.00u
Jey

Info

Hip Hop JONG A

LEUVEN, Sportclub De Vaart, danszaal
Maandag 19.00 - 20.00u
Lucas Peeters

Info

Klassiek Training & Choreo JONG B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Maandag 19.00 - 20.00u
Thalyssa Piot

Info

Modern JONG B (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 17.30 - 18.30u
Jonas Uytterhoeven

Info

Modern JONG A/A+ (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Dinsdag 18.30 - 19.30u
Axelle Demirkan

Info

Modern JONG B (+15 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Dinsdag 18.30 - 19.30u
Jonas Uytterhoeven

Info

Productiegroep CIE JONAS & PELE

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Dinsdag 21.30 - 22.30u
Jonas Uytterhoeven

Info

Techniek Modern JONG

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 15.00 - 16.00u
Axelle Demirkan

Info

Jazzdance A/A+ (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 15.00 - 16.00u
Simon Nelissen

Info

Jazzdance JONG C

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 16.00 - 17.00u
Jonas Uytterhoeven

Info

Techniek Modern JONG/KIDS B

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 16.00 - 17.00u
Axelle Demirkan

Info

Modern JONG A/A+ (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Woensdag 16.00 - 17.00u
Simon Nelissen

Info

Jazzdance JONG B ( 12-14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 17.00 - 18.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Jazzdance JONG A/A+ (+12 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 17.00 - 18.00u
Evi Vandendriessche

Info

Jazzdance JONG B (+ 15 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Woensdag 18.00 - 19.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Streetdance JONG A/B (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 18.00 - 19.00u
Thira Moelants

Info

Streetdance JONG B/C (+14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Woensdag 19.00 - 20.00u
Thira Moelants

Info

Hip Hop JONG B (+13 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 18.00 - 19.00u
Jey

Info

Ragga JONG/VOLW B

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Marijn Celea

Info

Modern JONG C

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Pélé Van Eemeren

Info

House JONG/VOLW A/B

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Donderdag 19.00 - 20.00u
Jey

Info

Ragga JONG/VOLW A+

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 20.00 - 21.00u
Marijn Celea

Info

Ragga JONG/VOLW C

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Donderdag 21.00 - 22.00u
Marijn Celea

Info

Breakdance B

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Vrijdag 17.45 - 18.45u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Productiegroep CRAZY TEENS (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Vrijdag 17.45 - 18.45u
Pélé Van Eemeren

Info

Breakdance OPEN LEVEL (extra uur stijl & creativiteit)

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Vrijdag 18.45 - 19.45u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Jazzdance TECHNIEKLES JONG/VOLW

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Vrijdag 18.45 - 19.45u
Peter Kongs

Info

Showdance JONG B

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Evi Vandendriessche

Info

Showdance JONG A/A+  (12 - 14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Femke Willems

Info

Hip Hop JONG A/A+ ( +12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 12.00 - 13.00u
Julia Bongaerts

Info

Streetdance JONG. A/A+  (12 -14 JAAR)

LEUVEN, Dance Loft, Black Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Karolien Verbiest

Info

Showdance SELECTIE  (10 - 14 JAAR) (auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 13.00 - 14.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Jazzdance JONG B/C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Britt Claes

Info

Showdance JONG SELECTIE (+14 JAAR) (Auditie)

LEUVEN, Dance Loft, White Room
Zaterdag 14.00 - 15.00u
Pélé Van Eemeren

Info

Breakdance C

LEUVEN, Dance Loft, Red Room
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Jim Goossens & Cédric Van Eesbeeck

Info

Modern JONG B/C (+12 JAAR)

ROTSELAAR, Sportoase
Zaterdag 15.00 - 16.00u
Britt Claes

Info